Otvorenje novouređenog Društvenog doma u Orubici

Orubica, 17. svibnja 2013. - U petak, 17. svibnja 2013. godine u Društvenom domu u Orubici održana je svečanost otvorenja novouređenog Društvenog doma. Dio glazbenog dijela programa svečanosti otvorenja izveli su članovi mješovitog zbora našeg Društva.

Otvorenje novouređenog Društvenog doma u Orubici

Ovom prigodom prisutnima su se obratili prigodnim govorima načelink općine Davor, gdin. Đuro Anđelković, te pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu Brodsko-posavske županije, gdin. Željko Burazović, dipl.ing, a novouređeni dom je blagoslovio župnik vlč. Milivoj Knežević. Svečanost otvorenja upotpunili su nastupi Velikog crkvenog zbora iz Orubice, te HPD „Urbata“ koji su izveli prigodni glazbeni program.

FOTOGALERIJA

hpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbatahpd urbata

Datum objave: 18.05.2013