NAJAVA: SUSRET PJEVAČKIH ZBOROVA

Davor, 14. travnja 2012. - Najavljujemo susret pjevačkih zborova pod nazivom „Nek´ ti pisma dušu liči“ kojeg organizira HPD „Urbata“, a koji će biti humanitarnog karaktera. Susret će se održati u subotu, 28. travnja 2012. godine u Društvenom domu u Davoru s početkom u 19:00 sati.

NAJAVA: SUSRET PJEVAČKIH ZBOROVA

Program koncerta će obogatiti HPD „Graničar“ iz Nove Gradiške, vokalni ansambl „Lira“ iz Starog Petrovog Sela, Veliki crkveni zbor iz župe sv. Ilije proroka iz Orubice te domaćini.

Naglašavamo kako je ovaj susret zborova humanitarnog karaktera, te će se pod koncertom prikupljati dobrovoljni prilozi u svrhu pomoći pri financiranju liječenja jedne naše sumještanke.

Program ove glazbene manifestacije možete pregledati i preuzeti sa sljedeće poveznice:

PROGRAM KONCERTA (pdf)

Datum objave: 14.04.2012