Drugi rođendan Društva

DAVOR, 4. prosinca 2011. - U nedjelju, 4. prosinca 2011. godine u prostorijama Društva prigodno je obilježen i proslavljen drugi rođendan Društva.

Drugi rođendan Društva

Hrvatsko pjevačko društvo „ Urbata“ je osnovano 29.11.2009. godine i od tada djeluje kao neprofitna udruga koja je osnovana s ciljem razvijanja, promoviranja i očuvanja kulture višeglasnog pjevanja. U protekle dvije godine Društvo se javnosti predstavilo kroz četrnaest javnih nastupa (županijske smotre, susreti zborova, prigodne svečanosti … ) na kojima je predstavilo većinu uvježbanog repertoara. U istom razdoblju Društvo je od Općine Davor dobilo na korištenje prostorije u kojima je moguće kvalitetno održavati i izvoditi redovite probe, kao i većinu aktivnosti koje Društvo organizira.

Iscrpniji izvještaj o radu Društva i svim aktivnostima koji su vezani za rad Društva objavit ćemo nakon svečane sjednice Godišnje skupštine Društva koja će se održati u siječnju sljedeće godine.

Drugi rodjenadanDrugi rodjenadanDrugi rodjenadanDrugi rodjenadanDrugi rodjenadan

Datum objave: 04.12.2011